Propolis Vitamina C, 40 comprimate, Alevia

Propolis Vitamina C, 40 comprimate, Alevia

Rating produs
Timp de retur Poti returna in 14 zile
SUPER OFERTA: Produsul costa cu 40% mai putin decat media produselor din categoria de Raceala si gripa
brand: Alevia
magazin: hiris.ro

Proprietăți: Reduce durerile în gat Propolisul susține sănătatea tractului respirator superior, contribuind la rezistența organismului. Conține antioxidanți naturali care ajută la consolidarea sistemului de apărare al organismului împotriva efectelor radicalilor liberi. Vitamina C contribuie la funcționarea normală a sistemului imunitar. Recomandări: Pentru profilaxia infecțiilor acute și cronice , în cazul durerilor de gât, rinofaringite, amigdalite, faringite, micoze bucale, ca

Descriere

Proprietăți: Reduce durerile în gat Propolisul susține sănătatea tractului respirator superior, contribuind la rezistența organismului. Conține antioxidanți naturali care ajută la consolidarea sistemului de apărare al organismului împotriva efectelor radicalilor liberi. Vitamina C contribuie la funcționarea normală a sistemului imunitar. Recomandări: Pentru profilaxia infecțiilor acute și cronice , în cazul durerilor de gât, rinofaringite, amigdalite, faringite, micoze bucale, ca

Caracteristici

  • Categorie: Raceala si gripa
  • Marca: Alevia
  • Pret: 21 lei
  • Vanzator: hiris.ro
  • Cod: 26099
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului

Livrare

  • Livrare prin curier
  • Livrare prin easybox
  • Ridicare la sediu

Plata

  • Plata card
  • Plata ramburs la curier
  • Plata transfer bancar / Ordin de plata
  • Plata in rate
Propolis Vitamina C cu Echinacea, 40 comprimate, Alevia

Propolis Vitamina C cu Echinacea, 40 comprimate, Alevia

21 LEI info

Proprietăți: Crește rezistența față de infecțiile de tipul laringitelor, amigdalitelor și rinofaringitelor. Efect benefic în infecțiile localizate la nivelul cavității bucale, tractului respirator cauzate de

Antigripol Alevia 20 comprimate (Concentratie: 240 mg)

Antigripol Alevia 20 comprimate (Concentratie: 240 mg)

22 LEI info

Extract de salcie – antiinflamator natural, util in dureri de cap, dureri de spate, dureri ale nervilor, dureri de incheieturi, dureri de dinti. Contine acid

Alevia Gripalin Natural solubil 10 plicuri

Alevia Gripalin Natural solubil 10 plicuri

19 LEI info

DescriereProdusul a fost conceput pentru susținerea și protejarea organismului în intersezoane și perioada anotimpului rece prin menținerea sănătății și funcționării normale a căilor respiratorii superioare.Recomandat

Alevia Dodino sirop de propolis cu Echinacea si miere, 150ml

Alevia Dodino sirop de propolis cu Echinacea si miere, 150ml

23 LEI info

Siropul de propolis cu echinacea este un produs conceput pentru sustinerea capacitatii de auatoaparare a organismului in sezonul rece prin asocierea extractelor standardizate de Propolis

Alevia Dodino Sirop Atusin cu miere, 150ml

Alevia Dodino Sirop Atusin cu miere, 150ml

18 LEI info

Siropul contine patru extracte din plante recunoscute pentru efectele lor benefice in perioada sezonului rece. Asocierea plantelor ajuta la protejarea organismului si la intarirea imunitatii.

Alevia Antigripol 20 comprimate

Alevia Antigripol 20 comprimate

17 LEI info

DescriereSalcia sustine sanatatea organismului in sezonul rece, iar Echinacea sustine imunitatea si rezistenta naturala a organismului. Macesele sunt bogate in vitamina C si contribuie la

Alevia Gripalin Solubil Natural, 10 plicuri

Alevia Gripalin Solubil Natural, 10 plicuri

16 LEI info

Produsul a fost conceput pentru sustinerea si protejarea organismului in intersezoane si perioada anotimpului rece prin mentinerea sanatatii si functionarii normale a cailor respiratorii superioare.

Alevia SIROP GRIPALIN, 150 ml

Alevia SIROP GRIPALIN, 150 ml

12 LEI info

Efect calmant si placut asupra gatului, faringelui si corzilor vocale. Ajuta in caz de iritatii ale gatului si faringenului. Sustine sistemul imunitar. Are efect antibacterian

Gripalin Alevia 20 plicuri

Gripalin Alevia 20 plicuri

31 LEI info

Produsul naturist Gripalin amelioreaza manifestarile neplacute care afecteaza respiratia in timpul sezonului rece sau in perioadele intersezoniere. Salcia contribuie la functionarea normala a proceselor de

Alevia Gripalin 20 plicuri

Alevia Gripalin 20 plicuri

34 LEI info

DescriereSalcia contribuie la functionarea normala a proceselor de sudoratie. Echinacea si propolisul sustin sanatatea cailor respiratorii superioare si ajuta la mentinerea capacitatii de autoaparare a

Fervex pentru copii fara zahar 280mg/100mg/10mg 8 plicuri

Fervex pentru copii fara zahar 280mg/100mg/10mg 8 plicuri

21 LEI info

DescriereTratamentul simptomatic al răcelilor comune, rinitelor alergice şi vasomotorii, stărilor gripale (pentru ameliorarea strănutului, secreţiei nazale apoase, inflamaţiei mucoaselor nazală şi sinusală, febrei, durerilor de

Zdrovit Gripovit Max C fara zahar 10 plicuri

Zdrovit Gripovit Max C fara zahar 10 plicuri

21 LEI info

Descriere- suport în stările de răceală și gripa;- fructele de Șoc conțin pigmenți naturali, aminoacizi, zaharide, rutin și o cantitate mare de vitamina C susținând

Sirop indulcit cu fructoza Bebe Biosept, 100ml, Fares

Sirop indulcit cu fructoza Bebe Biosept, 100ml, Fares

21 LEI info

Siropul Bebe Biosept A19 este creat pentru sugari, avand un efect antiviral sigur, dublat de o actiune blanda.   

Paduden sirop pentru copii 3 luni + cu aroma de caise 20 mg/ml 100 ml

Paduden sirop pentru copii 3 luni + cu aroma de caise 20 mg/ml 100 ml

21 LEI info

Prospect: Link ANM Adresati-va medicului inainte de utilizare in cazul in care copilul dumneavoastra: - Are astm brosnic - Primeste orice alte medicamente pentru calmarea

Cuișoare A7 ulei esențial 10 ml Fares

Cuișoare A7 ulei esențial 10 ml Fares

21 LEI info

Beneficii: - antibacterian natural testat în laborator pe aromatograme similar antibiogramelor; antiviral, antifungic, antiparazitar, antiimflamator, analgezic, antireumatic; - recomandat în infecții și imflamații respiratorii și

Advil Raceala si Gripa 200 mg/30 mg 10 capsule moi

Advil Raceala si Gripa 200 mg/30 mg 10 capsule moi

21 LEI info

DescriereAcest medicament este destinat utilizării de scurtă durată. Luaţi cea mai mică doză pentru cel mai scurt timp necesar pentru tratarea simptomelor.Advil Răceală și Gripă

Koflet-H Himalaya Herbal 12 pastile (Aroma: Aroma portocala, Concentratie: 16.5 mg)

Koflet-H Himalaya Herbal 12 pastile (Aroma: Aroma portocala, Concentratie: 16.5 mg)

21 LEI info

Remediul naturist Koflet pastile are rol benefic in mentinerea starii de sanatate a aparatului respirator. Este un supliment alimentar din plante, imbogatit cu miere, cu

Carmol Flu Lotiune Frectie Raceala si Gripa100ML

Carmol Flu Lotiune Frectie Raceala si Gripa100ML

22 LEI info

INDICAȚII: Combinația de ingrediente are efect împotriva manifestărilor neplăcute cauzate de gripă și răceală. Activează circulaţia locală a sângelui, deoarece, în timpul aplicării locale, are

Grapefruit cu Argint Coloidal fara alcool spray Dacia Plant 20 ml

Grapefruit cu Argint Coloidal fara alcool spray Dacia Plant 20 ml

22 LEI info

Grapefruit cu Argint Coloidal fara alcool spray Prospect: Acest produs este o solutie hidroglicerica pentru ingrijirea cavitatii bucale. Poate fi administrat si persoanelor alergice la

Imviral Helcor 30 tablete

Imviral Helcor 30 tablete

20 LEI info

Produsul naturist Imviral este un integrator imunitar natural din plante cu proprietati antivirale si antioxidante ce favorizeaza refacerea si fortifierea organismului. Expunerea organismului la factori

Bixtonim Xylo 1mg/ml picaturi nazale 10ml

Bixtonim Xylo 1mg/ml picaturi nazale 10ml

20 LEI info

Prospect: Link ANM Indicatii: Decongestiv nazal cu durata lunga de actiune indicat in afectiunile respiratorii insotite de congestie nazala si rinoree la copii cu varsta

MINUNINO Raceala si gripa, 100 ml sirop

MINUNINO Raceala si gripa, 100 ml sirop

20 LEI info

Răceala și gripa, deşi au aceleaşi simptome (strănut, tuse, durere ȋn gât), sunt două tipuri de viroze respiratorii, cauzate de viruşi diferiţi. Primele simptome ale

Bioflu Plus 16 capsule moi Biofarm

Bioflu Plus 16 capsule moi Biofarm

22 LEI info

Prospect: Link ANM Indicatii: Tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive si febrei asociate afectiunilor tractului respirator (sinuzite, rinite, faringite, bronsite). Usureaza simptomele asociate racelii

Oscillococcinum 6 unidoze

Oscillococcinum 6 unidoze

20 LEI info

DescriereMedicament homeopatic utilizat în mod tradiţional pentru tratamentul stărilor gripale.CompozitieO doză de granule homeopate conţine Anas barbariae, hepatis et cordis extractum 200 K-0,01 ml.Mod de

Bixtonim Xylo 0,5mg/ml Spray Nazal 10 ml

Bixtonim Xylo 0,5mg/ml Spray Nazal 10 ml

22 LEI info

Prospect: Link ANM Prezentare: Picaturi nazale solutie 0,05%; cutie x 1 fl. x 10 ml Indicatii: Coriza, rinita vasomotorie si rinita alergica, inflamatii ale sinusurilor

Remiflu granule pentru solutie orala 8 plicuri unidoza

Remiflu granule pentru solutie orala 8 plicuri unidoza

20 LEI info

Remiflu face parte din grupa medicamentelor numite analgezice – antipiretice. Remiflu este un medicament împotriva răcelii şi gripei, care conţine trei substanţe active: - paracetamol

Bixtonim Xylo 1mg/ml Spray Nazal 10 ml

Bixtonim Xylo 1mg/ml Spray Nazal 10 ml

20 LEI info

Prospect: Link ANM Prezentare: Picaturi nazale solutie 0,1%; cutie x 1 fl. x 10 ml Indicatii: Coriza, rinita vasomotorie si rinita alergica, inflamatii ale sinusurilor

Fervex pentru adulti 8 plicuri

Fervex pentru adulti 8 plicuri

20 LEI info

DescriereIndicat in tratamentul simptomatic al răcelilor comune, rinitelor alergice și vasomotorii, stărilor gripale (pentru ameliorarea strănutului, rinoreei, congestiei nazale și sinusale, febrei, cefaleei și durerilor

PufyPUF Salvie spray 20 ml - calmeaza durerile de gat

PufyPUF Salvie spray 20 ml - calmeaza durerile de gat

22 LEI info

PufyPUF Salvie spray contribuie la ameliorarea durerilor de gat la copiii alergici la propolis. Este o solutie puternica, cu efecte antiinflamatoare, indicata pentru mentinerea sanatatii

Capsule Biosept plus, 30 comprimate de supt, Fares

Capsule Biosept plus, 30 comprimate de supt, Fares

22 LEI info

Biosept Plus comprimate de supt contine 3 plante cheie pentru apararea organismului, propolis, si 9 uleiuri esentiale cu actiune puternica antivirala.

Raplon 12,5 mg 20 comprimate filmate Medochemie

Raplon 12,5 mg 20 comprimate filmate Medochemie

20 LEI info

Indicatii: Raplon 12,5 mg - este un analgezic nesteroidian cu proprietati antiinflamatorii si antipiretice; - se absoarbe rapid si complet. De aceea, este potrivit in

Aflubin picaturi orale 20 ml

Aflubin picaturi orale 20 ml

20 LEI info

DescriereAflubin picături orale este un medicament homeopat pentru tratamentul gripei şi răcelii.Acest medicament este un compus format din diferite remedii homeopate unice. Combinaţia specifică de

Faringo Hot Drink 500 mg/200 mg/4 mg 8 plicuri

Faringo Hot Drink 500 mg/200 mg/4 mg 8 plicuri

22 LEI info

Faringo Hot Drink face parte din grupa medicamentelor numite analgezice-antipiretice. Faringo Hot Drink este un medicament impotriva racelii si gripei, care contine 3 substante active:

Mami si bebe Biosept, 30 capsule, Fares

Mami si bebe Biosept, 30 capsule, Fares

22 LEI info

Mami si bebe Biosept este un supliment natural, conceput special pentru femeile insarcinate sau care alapteaza, recomandat in afectiuni precum: gripa, raceala, infectii respiratorii, digestive

Fervex pentru Copii fara Zahar 280mg/100 mg/10 mg 8 plicuri

Fervex pentru Copii fara Zahar 280mg/100 mg/10 mg 8 plicuri

20 LEI info

Fiecare plic cu granule pentru soluţie orală conţine: paracetamol 280 mg, acid ascorbic 100 mg şi maleat de feniramină 10 mg. Indicatii: Fervex pentru copii

Larofen Plus 20 comprimate filmate

Larofen Plus 20 comprimate filmate

20 LEI info

DescriereLarofen Plus conţine două substanţe active:- ibuprofen, care are acţiune antiinflamatoare, analgezică şi antipiretică (scade febra);- clorhidrat de pseudoefedrină, care are acţiune decongestionantă pentru căile

Hapciu Raceala si Gripa R3 Fares 30 capsule (Concentratie: 440 mg)

Hapciu Raceala si Gripa R3 Fares 30 capsule (Concentratie: 440 mg)

20 LEI info

PROPRIETATI ale acestui remediu naturist: - antiiflamator. - antiinfectios. - febrifug. - antialgic. - imunostimulator. - expectorant. RECOMANDAT IN: - raceala. - gripa. - faringita.

Coldrex Sinus Extra 500 mg/3 mg/50 mg 20 comprimate

Coldrex Sinus Extra 500 mg/3 mg/50 mg 20 comprimate

20 LEI info

DescriereColdrex Sinus Extra este indicat pentru tratamentul simptomatic al răcelii comune şi gripei (pentru ameliorarea strănutului, rinoreei, congestiei nazale şi sinusale, febrei, durerilor de cap

Maresyl spray nazal solutie 1mg/ml, 10ml

Maresyl spray nazal solutie 1mg/ml, 10ml

22 LEI info

Prospect: Link ANM Indicatii: Tratamentul simptomatic al congestiei nazale. Maresyl 1 mg/ml spray nazal poate fi utilizat la adulti si la copii cu varsta de

Fervex pentru adulti cu aroma de zmeura 8 plicuri

Fervex pentru adulti cu aroma de zmeura 8 plicuri

22 LEI info

DescriereIndicat in tratamentul simptomatic al răcelilor comune, rinitelor alergice și vasomotorii, stărilor gripale (pentru ameliorarea strănutului, rinoreei, congestiei nazale și sinusale, febrei, cefaleei și durerilor

Fluend Extreme, 16 comprimate

Fluend Extreme, 16 comprimate

20 LEI info

Fluend Extreme datorita mentolului si uleiul de menta sustin functionarea normala a sistemului respirator superior si au actiune calmanta la nivelul gatului. Mentolul ajuta la

Parasinus x 20 comprimate

Parasinus x 20 comprimate

20 LEI info

Prospect: Link ANM Compozitie Maleat de clorfeniramina 3 mg; clorhidrat de pseudo-efedrina 30 mg; paracetamol 500 mg. Actiune terapeutica Paracetamol sinus asociaza un antihistaminic H1

Paragrippe 60 comprimate

Paragrippe 60 comprimate

22 LEI info

DescriereMedicament homeopatic utilizat în mod tradiţional în tratamentul stărilor gripale la debut şi în perioada de stare, manifestate prin: frisoane, curbatură, febră, cefalee.CompozitieArnica montana, belladonna,

Rhinxyl HA 0,5mg/ml x 10 ml picături nazale

Rhinxyl HA 0,5mg/ml x 10 ml picături nazale

20 LEI info

Prospect: Link ANM Forma de prezentare: Picaturi nazale solutie 0,05%, 0,1%; cutie x 1 fl. x 10 ml Indicatii: Coriza, rinita vasomotorie si rinita alergica,

Revigrip hot lemon max pulbere pentru solutie orala 10 plicuri

Revigrip hot lemon max pulbere pentru solutie orala 10 plicuri

20 LEI info

DescriereAcest medicament contine:- paracetamol care este un calmant al durerii (analgezic) si va ajuta sa va reduceti temperatura corpului atunci cand aveti febra.- guaifenesina care

Larogrip Vaporin Crema 25gr

Larogrip Vaporin Crema 25gr

20 LEI info

Descriere Larogrip Vaporin este o crema pe baza de uleiuri esentiale cu proprietati decongestionante, antiseptice si antibacteriene.Beneficiile Larogrip Vaporin:• Calmeaza tusea• Amelioreaza congestia nazala•

Sinulan Forte Junior 3+ plasturi, 5 bucati, Walmark

Sinulan Forte Junior 3+ plasturi, 5 bucati, Walmark

20 LEI info

Vapori calmanti pentru un somn linistit, plasturii contribuie la desfundarea nasului, respiratie usoara de pana la 8 ore, eliberand vapori de eucalipt, pin, menta si

Bronchofort Laboratoarele Medica capsule (Ambalaj: 30 capsule, Concentratie: 310 mg)

Bronchofort Laboratoarele Medica capsule (Ambalaj: 30 capsule, Concentratie: 310 mg)

22 LEI info

Bronchofort de la Laboratoarele Medica (ProNatura) contine extracte de lemn dulce, fenicul, patlagina si cimbru cu efect imunostimulator, bronhodilatator si antiseptic pulmonar. - Radacina de