Fares Biosept forte A21 solutie 10ml

Fares Biosept forte A21 solutie 10ml

  • Timp de retur Drept de retur 14 zile
Fares Fares Biosept forte A21 solutie 10ml BIOSEPT FORTE soluție este un produs antiviral rapid, cu formulă concentrată din cele mai puternice uleiuri esențiale, cu eficiență dovedită clinic. Produsul se adresează persoanelor cu infecții repiratorii de natură virală și infecții cu virusul herpetic.
brand: Fares vanzator: pilulka.ro Cod intern: 1657201
Fares, Sirop Biosept cu propolis, miere și Vitamina C, 100 ml

Fares, Sirop Biosept cu propolis, miere și Vitamina C, 100 ml

26 LEI info

Fares Fares, Sirop Biosept cu propolis, miere și Vitamina C, 100 ml Efect: Antibiotic, antiviral, antifebril, antiinflamator, imunostimulent, expectorant. Recomandări: Stări febrile, răceală, gripă, amigdalită,

Sirop Biosept, Fares, 250 ml

Sirop Biosept, Fares, 250 ml

26 LEI info

Fares Sirop Biosept, Fares, 250 ml Sirop natural împotriva virusurilor respiratorii. Combinație sinergică unică de 9 plante și 4 uleiuri esențiale. (ghimbirul crește eficiența echinaceei

Biosept, Fares, 30 cps

Biosept, Fares, 30 cps

25 LEI info

Fares Biosept, Fares, 30 cps Este un antibacterian și antiviral natural care te va ajuta să scapi de microbii și bacteriile din tractul respirator, cel

Biomicin Forte,10 ml

Biomicin Forte,10 ml

27 LEI info

Uleiul esential de cimbru bogat in carvacrol si timol, are efect antibacterian cu spectru larg, antiviral, antifungic, expectorant, tonic digestiv, stomahic, carminativ, antihelmintic, coleretic, antispastic,

Sirop plantusin fara zahar, 250ml FARES

Sirop plantusin fara zahar, 250ml FARES

27 LEI info

Este una dintre cele mai vechi retete romanesti consacrata in tuse.Cu eficienta pentru orice tip de tuse, evaluata impreuna cu medici specialistiFolosim doar plante medicinale

Hapciu Solubil, Fares, 12 plicuri

Hapciu Solubil, Fares, 12 plicuri

24 LEI info

Fares Hapciu Solubil, Fares, 12 plicuri Hapciu Solubil se utilizează de la apariția primelor semne și simptome ale răcelii și gripei (febră, dureri în gât,

Sirop indulcit cu fructoza Bebe Biosept, 100ml, Fares

Sirop indulcit cu fructoza Bebe Biosept, 100ml, Fares

24 LEI info

Siropul Bebe Biosept A19 este creat pentru sugari, avand un efect antiviral sigur, dublat de o actiune blanda.   

Fares Biosept, A30, spray pentru gat 20ml

Fares Biosept, A30, spray pentru gat 20ml

28 LEI info

Fares Fares Biosept, A30, spray pentru gat 20ml Rețetă complexă cu 7 plante medicinale, 10 uleiuri esențiale și extract hidrogliceric de propolis.

Fares Plantusin, R60, spray pentru gat 20ml

Fares Plantusin, R60, spray pentru gat 20ml

28 LEI info

Fares Fares Plantusin, R60, spray pentru gat 20ml Produsul are proprietăți antiinflamatorii, analgezice, decongestionante, antiseptice și emoliente.

Mami si bebe, sirop cu fructoza Biosept, 100ml, Fares

Mami si bebe, sirop cu fructoza Biosept, 100ml, Fares

24 LEI info

Mami si bebe Biosept sirop  este un supliment natural, conceput special pentru sugari si copiii mici, recomandat in afectiuni precum: gripa, raceala, infectii respiratorii, digestive

Fares, Sirop Plantusin Forte cu miere, Vitamina C și propolis, 100 ml

Fares, Sirop Plantusin Forte cu miere, Vitamina C și propolis, 100 ml

23 LEI info

Fares Fares, Sirop Plantusin Forte cu miere, Vitamina C și propolis, 100 ml Ajută la reducerea iritaţiilor şi susţine buna funcţionare a aparatului respirator. Elimină

Biomicin Forte, Fares, 15 cps moi

Biomicin Forte, Fares, 15 cps moi

23 LEI info

Fares Biomicin Forte, Fares, 15 cps moi Antibacterian natural împotriva infecțiilor respiratorii. Formulă naturală pe baza de uleiuri esențiale pentru eliminarea bacteriilor de la nivelul

Biomicin Forte Soluție, Fares, 10 ml

Biomicin Forte Soluție, Fares, 10 ml

29 LEI info

Fares Biomicin Forte Soluție, Fares, 10 ml Antibacterian natural. Formulă concentrată pe bază de uleiuri esențiale de cimbru și cuișoare pentru infecțiile respiratorii de natură

Biosept Plus (A24), 30 comprimate, Fares

Biosept Plus (A24), 30 comprimate, Fares

23 LEI info

Fares Biosept Plus (A24), 30 comprimate, Fares Formula complexa din 9 uleiuri esentiale, 3 plante medicinale si propolis.

Biomicin, Fares, 15 cps moi

Biomicin, Fares, 15 cps moi

22 LEI info

Fares Biomicin, Fares, 15 cps moi Antibacterian natural împotriva infecțiilor respiratorii. Formulă naturală pe baza de uleiuri esențiale pentru eliminarea bacteriilor de la nivelul tractului

Capsule Biosept plus, 30 comprimate de supt, Fares

Capsule Biosept plus, 30 comprimate de supt, Fares

22 LEI info

Biosept Plus comprimate de supt contine 3 plante cheie pentru apararea organismului, propolis, si 9 uleiuri esentiale cu actiune puternica antivirala.

Mami si bebe Biosept, 30 capsule, Fares

Mami si bebe Biosept, 30 capsule, Fares

22 LEI info

Mami si bebe Biosept este un supliment natural, conceput special pentru femeile insarcinate sau care alapteaza, recomandat in afectiuni precum: gripa, raceala, infectii respiratorii, digestive

Fares Plantusin forte, R22, sirop tuse (12 plicuri a cate 10 ml sirop)

Fares Plantusin forte, R22, sirop tuse (12 plicuri a cate 10 ml sirop)

22 LEI info

Fares Fares Plantusin forte, R22, sirop tuse (12 plicuri a cate 10 ml sirop) Antitusiv natural eficient în tusea productivă, seacă, spastică.

Sirop Plantusin cu miere și propolis, Fares, 100 ml

Sirop Plantusin cu miere și propolis, Fares, 100 ml

21 LEI info

Fares Sirop Plantusin cu miere și propolis, Fares, 100 ml Protejează mucoasa traheobronsică. Susține buna funcționare a aparatului respirator.

Plantusin Calmant R44, Fares, 30 cpr

Plantusin Calmant R44, Fares, 30 cpr

21 LEI info

Fares Plantusin Calmant R44, Fares, 30 cpr Combate rapid tusea uscată, iritativă. Extractul de rădăcină de nalbă acționează ca un balsam cu rol emolient și

Hapciu R3, Fares, 30 cps

Hapciu R3, Fares, 30 cps

21 LEI info

Fares Hapciu R3, Fares, 30 cps Ajută la calmarea iritaţiilor mucoasei nazale şi a gâtului şi la uşurarea respiraţiei, susţine reglarea temperaturii corpului. Elimină disconfortul

Plantusin, Fares, 30 cps

Plantusin, Fares, 30 cps

20 LEI info

Fares Plantusin, Fares, 30 cps Calmează rapid durerile de gât. Uleiurile esențiale din compoziția comprimatelor de supt reduc durerile și iritația de la nivelul gâtului

FARES Plantusin calmant, 30 capsule

FARES Plantusin calmant, 30 capsule

19 LEI info

FARES Plantusin calmant combate rapid tusea uscată, iritativă. Extractul de rădăcină de nalbă acționează ca un balsam cu rol emolient și protector la nivelul gâtului. Uleiurile

Sirop de tuse cu pătlagină, miere și propolis, Fares,100 ml

Sirop de tuse cu pătlagină, miere și propolis, Fares,100 ml

19 LEI info

Fares Sirop de tuse cu pătlagină, miere și propolis, Fares,100 ml Expectorant, emolient (protejează mucoasele iritate), antispastic bronșic, antiinflamator. Ajută la obţinerea confortului respirator suport

Biomicin soluție de uleiuri esențiale, Fares, 10 ml

Biomicin soluție de uleiuri esențiale, Fares, 10 ml

18 LEI info

Fares Biomicin soluție de uleiuri esențiale, Fares, 10 ml Crește rezistența organismului. Susține mecanismele de apărare ale organismului. Contribuie la eliminarea microorganismelor potenţial patogene din

Sirop Muguri de Pin, Fares, 250 ml

Sirop Muguri de Pin, Fares, 250 ml

18 LEI info

Fares Sirop Muguri de Pin, Fares, 250 ml Susține bună funcționare a aparatului respirator. Recomandări: gripă, bronşite, laringite, traheite acute şi cronice.

Fares Biosept Nazal (A27) ulei, 5ml

Fares Biosept Nazal (A27) ulei, 5ml

36 LEI info

Fares Fares Biosept Nazal (A27) ulei, 5ml Formulă complexă din 10 uleiuri esențiale cu actiune antivirala si antibacteriana.

Lotiune Hapciu (sudorific), Fares, 100 ml

Lotiune Hapciu (sudorific), Fares, 100 ml

10 LEI info

Fares Lotiune Hapciu (sudorific), Fares, 100 ml Mentolul este analgezic si anestezic local; intensifica circulatia sangvina.

Fares Biosept Forte, A17, 30 capsule moi

Fares Biosept Forte, A17, 30 capsule moi

60 LEI info

Fares Fares Biosept Forte, A17, 30 capsule moi Reduce puterea de infectare a virusurilor și le inactivează de la primele administrări.

COLDREX LEMON X 10PLICURI

COLDREX LEMON X 10PLICURI

26 LEI info

Coldrex Lemon este un medicament impotriva racelii si gripei care contine trei substante active:- paracetamol care amelioreaza durerea si reduce temperatura atunci cand aveti febra;-

Gripovit Junior x 10 plicuri

Gripovit Junior x 10 plicuri

26 LEI info

Compoziţie: pulbere de fructe de soc 200 mg, vitamina C 50 mg (62,5 % *), bioflavonoide citrice 20 mg si zinc 7,5 mg (75 %

FARES Biomicin A14 x 15 capsule moi

FARES Biomicin A14 x 15 capsule moi

26 LEI info

INGREDIENTE/CAPSULĂ:-ulei de floarea soarelui-ulei esenţial de arbore de ceai (Melaleuca alternifolia aetheroleum)-ulei esenţial de cuişoare (Caryophylli floris aetheroleum).Uleiul esenţial de arbore de ceai se extrage

PLE Extract Muguri carpen, probleme respiratorii, 50 ml

PLE Extract Muguri carpen, probleme respiratorii, 50 ml

26 LEI info

PLE Extract Muguri carpen este un produs care ajuta in probleme de faringe, ficat, măduvă osoasă, plămâni, sinusuri, tuse seaca, probleme cai respiratorii superioare. Extractul gemoterapic este obţinut din muguri

Aspirina naturala 60cps DVR PHARM

Aspirina naturala 60cps DVR PHARM

26 LEI info

Dvr Pharm Aspirina naturala 60cps DVR PHARM Este un produs unic pe piata de suplimente, care asociaza efectele extractului de salcie concentrat cu cel al

Fiorda x 30 cpr pentru supt Coacaze negre

Fiorda x 30 cpr pentru supt Coacaze negre

26 LEI info

Proprietăți: Protejează mucoasa gâtului, iritație în gât, răgușeala. Acest produs calmeaza senzatia de: zgarietura in gat discomfort cauzat de cresterea intensitatii respiratiei pe gura, de

Fervex adulti cu aroma de zmeura x 8plicuri

Fervex adulti cu aroma de zmeura x 8plicuri

25 LEI info

Prospect: Link ANM Indicații Tratamentul simptomatic al răcelilor comune, rinitelor alergice şi vasomotorii, stărilor gripale (pentru ameliorarea strănutului, rinoreei, congestiei nazale şi sinusale, febrei, cefaleei

Bixtonim Xylo Aroma 1mg/ml spray nazal 10ml

Bixtonim Xylo Aroma 1mg/ml spray nazal 10ml

25 LEI info

Prospect: Link ANM Indicatii: Utilizat pentru decongestionarea si protejarea mucoasei nazale in raceala si gripa, rinite vasomotorii si rinite alergice. Poate fi utilizat in tratamentul

Paragrippe, Boiron, 60cpr

Paragrippe, Boiron, 60cpr

27 LEI info

Boiron Paragrippe, Boiron, 60cpr Paragrippe este un medicament homeopatic utilizat în mod tradiţional în tratamentul stărilor gripale la debut şi în perioada de stare, manifestate

Dacia Plant Astragalus, 60 cpr.

Dacia Plant Astragalus, 60 cpr.

25 LEI info

Imunitate maximaAtunci cand aveti probleme cu imunitatea, va simtiti obosit si nu faceti fata virusilor, Astragalus comprimate este solutia minune care va ajuta sa aveti

Modafen raceala si gripa, 12 comprimate, Sanofi

Modafen raceala si gripa, 12 comprimate, Sanofi

25 LEI info

Modafen Modafen raceala si gripa, 12 comprimate, Sanofi Modafen 200 mg/30 mg este indicat pentru ameliorarea temporară a simptomelor asociate gripei şi răcelii: congestie nazală

Coldrex Junior Hotrem 10 plicuri

Coldrex Junior Hotrem 10 plicuri

27 LEI info

Prospect: Link ANM Forma de prezentare Pulbere pentru suspensie orala; 3 g pulb (1 plic) contin: paracetamol 300 mg, ac. ascorbic 20 mg si clorhidrat

Gripovit Max C x 10 plicuri

Gripovit Max C x 10 plicuri

27 LEI info

Compozitie: zahar; acid ascorbic; pulbere din fructe de Coacaz-negru/Ribes nigrum (maltodextrina din cartofi si concentrat de fructe); pulbere din fructe de Zmeur/Rubus idaeus (maltodextrina din

TISOFIT BronhoTIS x 150ml

TISOFIT BronhoTIS x 150ml

25 LEI info

Tis Farmaceutic TISOFIT BronhoTIS x 150ml BronhoTIS conține ingrediente active din plante cu proprietăți complementare și sinergice care mențin sănătatea tractului respirator.

FARES Plantusin R13 x 30 comprimate masticabile

FARES Plantusin R13 x 30 comprimate masticabile

25 LEI info

INGREDIENTE/COMPRIMAT:-zahăr-extract de rădăcină de lemn dulce (Liquiritiae radix) 44 mg-tinctură de propolis-amestec volatil 30 mg: eucalyptol 12 mg, mentol, ulei esenţial de mentă (Menthae aetheroleum),

Pure Life Argentum+ KIDS Argint nanocoloidal ionic, 480ml

Pure Life Argentum+ KIDS Argint nanocoloidal ionic, 480ml

27 LEI info

Argint nanocoloidal ionic cu nanoparticule de 2 nm si ioni incarcati cu sarcina electrica pozitiva in apa distilata si structurata – CONCENTRATIE OPTIMA COPII 15PPM.Argint

Calmotusin bomboane cu miere si eucalipt fara zahar x 20buc

Calmotusin bomboane cu miere si eucalipt fara zahar x 20buc

25 LEI info

Formulă naturală, complexă, cu 7 plante medicinale, 5 uleiuri esențiale, miere de salcâm și nectar din flori de cocos, concepută pentru decongestionarea căilor respiratorii și

Sinulan Forte Junior sirop, 120ml, Walmark

Sinulan Forte Junior sirop, 120ml, Walmark

27 LEI info

Sirop cu gust placut de capsune recomandat copiilor incepand cu varsta de 3 ani, pentru ameliorarea simptomelor asociate racelii si gripei.

Sirop Tuse și Expectorație mure Minunino, 100 ml

Sirop Tuse și Expectorație mure Minunino, 100 ml

27 LEI info

Minunino Sirop Tuse și Expectorație mure Minunino, 100 ml Minunino® tuse și expectorație, supliment alimentar benefic pentru sănătatea căilor respiratorii, adjuvant în calmarea tusei seci