Antinevralgic P 20 comprimate

Antinevralgic P 20 comprimate

4.12/5 (77)

Descriere Antinevralgic P, prin combinația celor 3 substanțe active: Paracetamol, Acid Acetilsalicilic și Cafeină, acționează eficient împotriva durerilor precum: durerea de cap, nevralgia, durerile dentare, durerile musculare și articulare.- Putere triplă împotriva durerii;- Reduce durerea prin efectul analgezic al Paracetamolului și Acidului Acetilsalicilic;- Cafeina are un efect complementar și crește efectul analgezic;- Împreună, cele 3 substanțe active au un efect analgezic crescut pentru a înlătura rapid durerea de cap.CompozitieFiecare comprimat conține Acid Acetilsalicilic 250 mg, Paracetamol 150 mg și Cafeină Anhidră 20 mg.Mod de administrareDoza recomadată este de 1-2 comprimate Antinevralgic® P, de 2-3 ori pe zi, la nevoie, fără a depăşi 7 comprimate Antinevralgic® P pe zi.A nu se lua comprimatele la un interval mai mic de 4 ore.ProducatorSanofiMod de prezentareCutie cu 20 comprimate

brand: Sanofi

Produse similare

Biointimo Plasture cald impotriva durerilor menstruale 3 bucati
4.09/5

Biointimo Plasture cald impotriva durerilor menstruale 3 bucati

67
14 LEI info
Clafen 10mg/gram Gel 40 g Antibiotice SA
4.08/5

Clafen 10mg/gram Gel 40 g Antibiotice SA

63
14 LEI info
Paracetamol ATB 125mg 6 supozitoare
4.09/5

Paracetamol ATB 125mg 6 supozitoare

66
14 LEI info
Fleximobil Plasturi pentru durere 12 bucati
4.02/5

Fleximobil Plasturi pentru durere 12 bucati

40
15 LEI info
Balsam China crema 18,4 g
4.08/5

Balsam China crema 18,4 g

58
13 LEI info
Aspirin Cardio 100mg 28 comprimate
4.09/5

Aspirin Cardio 100mg 28 comprimate

67
15 LEI info
Arnica gel DermoTis, 50 ml, Tis Farmaceutic
4.13/5

Arnica gel DermoTis, 50 ml, Tis Farmaceutic

83
15 LEI info
Adagin Forte 400 mg 10 comprimate filmate Actavis
4.17/5

Adagin Forte 400 mg 10 comprimate filmate Actavis

174
15 LEI info
Mig 400 mg 10 comprimate
4.07/5

Mig 400 mg 10 comprimate

63
16 LEI info
Carpicon
4.09/5

Carpicon ""S"" Crema solida cu Propolis si Extract uleios de Rasina de conifere 10 bucati x 1g

72
17 LEI info
CryoTherm Spray rece instant cu Arnica 400 ml
4.08/5

CryoTherm Spray rece instant cu Arnica 400 ml

67
17 LEI info
Crema tip balsam cu Untul Pamantului, Galbenele si Tataneasa 100 g
4.08/5

Crema tip balsam cu Untul Pamantului, Galbenele si Tataneasa 100 g

70
18 LEI info
Efferalgan 1000 mg 8 comprimate efervescente
4.08/5

Efferalgan 1000 mg 8 comprimate efervescente

72
18 LEI info
Balsam China lichid 27 ml
4.12/5

Balsam China lichid 27 ml

68
10 LEI info
Hyllan RheumastoPlast  10 cm x 7 cm  4 bucati
4.07/5

Hyllan RheumastoPlast 10 cm x 7 cm 4 bucati

67
18 LEI info
Panadol Baby 120mg/5ml x 100 ml
4.06/5

Panadol Baby 120mg/5ml x 100 ml

63
18 LEI info
Balsam China lichid 30 ml
4.11/5

Balsam China lichid 30 ml

64
10 LEI info
Clafen 10mg/gram crema 40 g Antibiotice SA
4.06/5

Clafen 10mg/gram crema 40 g Antibiotice SA

61
18 LEI info
Advil Ultra 200 mg 10 capsule moi
4.06/5

Advil Ultra 200 mg 10 capsule moi

61
18 LEI info
Nevralgistop 20 comprimate
4.09/5

Nevralgistop 20 comprimate

75
19 LEI info
Acid acetilsalicilic tamponat 500 mg x 30 comprimate
4.12/5

Acid acetilsalicilic tamponat 500 mg x 30 comprimate

68
9 LEI info
Panadol Extra x 12 comprimate
4.08/5

Panadol Extra x 12 comprimate

73
19 LEI info
Alevia Alifie chinezeasca 20g
4.11/5

Alevia Alifie chinezeasca 20g

62
8 LEI info
Hofigal Salicilol Natural 60 comprimate
4.04/5

Hofigal Salicilol Natural 60 comprimate

60
20 LEI info
Migrenostop 25 capsule
4.10/5

Migrenostop 25 capsule

55
8 LEI info
Fasconal 20 comprimate
4.09/5

Fasconal 20 comprimate

78
20 LEI info
Sanitayaki Plasture Termic cu Efect de Incalzire 12 ore 1 bucata
4.14/5

Sanitayaki Plasture Termic cu Efect de Incalzire 12 ore 1 bucata

73
8 LEI info
Mig Pediatric x 100ml soluţie orală
4.06/5

Mig Pediatric x 100ml soluţie orală

68
20 LEI info
Advil 200 mg 10 drajeuri
4.06/5

Advil 200 mg 10 drajeuri

66
20 LEI info
Carpicon
4.04/5

Carpicon ""S"" Crema solida 10 bucati

63
21 LEI info
TensoCold Pack instant cold compresa rece
3.99/5

TensoCold Pack instant cold compresa rece

42
21 LEI info
Gel Gheara Dracului, Transvital, 250 ml
4.06/5

Gel Gheara Dracului, Transvital, 250 ml

71
22 LEI info
FARES Biomicin A2 solutie 10 ml
4.02/5

FARES Biomicin A2 solutie 10 ml

55
22 LEI info
Stimuven Plus x 50g cremă
4.04/5

Stimuven Plus x 50g cremă

65
22 LEI info
Bien Plus Plasture dureri menstruale
4.18/5

Bien Plus Plasture dureri menstruale

83
6 LEI info
Stimuven Plus x 60g gel
4.03/5

Stimuven Plus x 60g gel

59
22 LEI info
Sanitayaki Plasture Termic cu Efect de Incalzire 8 ore 1 bucata
4.17/5

Sanitayaki Plasture Termic cu Efect de Incalzire 8 ore 1 bucata

79
6 LEI info
Smecta Go 8 plicuri Reducere 6 LEI
4.24/5

Smecta Go 8 plicuri

22% 28 LEI
56
22 LEI info
Barza Plasturi impotriva durerilor mensturale 3 bucati
3.97/5

Barza Plasturi impotriva durerilor mensturale 3 bucati

37
22 LEI info
Cold Spray Cryos 400 ml
4.04/5

Cold Spray Cryos 400 ml

64
23 LEI info
Nurofen Forte 400mg 12 comprimate
4.03/5

Nurofen Forte 400mg 12 comprimate

63
23 LEI info
Alifie Camforata Chinezeasca 18,4 g
4.10/5

Alifie Camforata Chinezeasca 18,4 g

52
5 LEI info
Saridon x 10 comprimate
4.09/5

Saridon x 10 comprimate

87
23 LEI info
Antinevralgic P 20 comprimate
4.02/5

Antinevralgic P 20 comprimate

61
24 LEI info
Nurofen pentru copii 60mg 10 supozitoare
4.06/5

Nurofen pentru copii 60mg 10 supozitoare

75
24 LEI info
Carpicon S Crema Solida 10 Supozitoare Hipocrate
4.04/5

Carpicon S Crema Solida 10 Supozitoare Hipocrate

66
24 LEI info
Antinevralgic Forte 20 comprimate
4.02/5

Antinevralgic Forte 20 comprimate

62
25 LEI info
Gel Puterea Tigrului, Transvital, 250 ml
4.01/5

Gel Puterea Tigrului, Transvital, 250 ml

56
25 LEI info